SEC оштрафувала Ernst & Young на 100 мільйонів доларів


29.06.2022
SEC оштрафувала Ernst & Young на 100 мільйонів доларів

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) повідомила, що звинувачує компанію Ernst & Young LLP (EY) у шахрайстві з боку її аудиторів на іспитах, необхідних для отримання та підтримки ліцензій сертифікованого бухгалтера (CPA). Про це повідомляє Bloomberg.

У відповідь на звинувачення SEC компанія EY визнала висунуті обвинувачення і погодилася виплатити штраф у розмірі 100 мільйонів доларів і вжити заходи щодо виправлення становища, що стало найбільшим штрафом, колись накладеним наглядовим органом проти аудиторської фірми.

Згідно з прес-релізом, значна кількість фахівців EY з аудиту протягом кількох років обманом проходили іспит CPA та різні курси підвищення кваліфікації, необхідні для продовження ліцензій CPA, у тому числі призначені для того, щоб бухгалтери могли оцінити, чи фінансова звітність клієнтів відповідає вимогам.

Крім того, EY визнала, що під час розслідування відділу правозастосування можливого шахрайства у фірмі воно повідомило відділу, що фірма не мала поточних проблем з шахрайством, хоча насправді вона була поінформована про можливе шахрайство на іспиті з етики CPA. Навіть після проведення внутрішнього розслідування етики CPA та інших іспитів та підтвердження того, що шахрайство мало місце, і навіть після особистої розмови з вищим керівництвом, EY не виправила своє уявлення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *