Розробники MetaMask запустили додаток Portfolio Dapp


28.09.2022
Розробники MetaMask запустили додаток Portfolio Dapp

Команда розробників Consensys повідомила про запуск нового функціоналу, який запропонував клієнтам криптогаманця Metamask ширший спектр можливостей огляду портфоліо. Вони об’єднали віртуальні активи з декількох мереж у новому децентралізованому застосунку. Творці заявили про запуск Portfolio Dapp у стадії бета-версії.

Це програмне забезпечення дає змогу моніторити баланси криптоактивів, а також діяльність у секторах децентралізованих фінансів (DeFi) і невзаємозамінних токенів (NFT) через єдиний інтерфейс. Застосунок став доступним для користувачів Metamask Extension і Mobile.

З Portfolio Dapp, на додаток до підключення гаманця MetaMask і різних облікових записів, юзери також отримали можливість додавати інші автономні сховища і навіть апаратні гаманці, використовуючи спеціальну функцію. Крім того, можна внести в список моніторингу домен ENS або загальнодоступну адресу друга.

Крім іншого, стало можливим просто стежити за різними криптотокенами і монетами для отримання ринкових даних. На початковому етапі Portfolio Dapp підтримує мережі Ethereum, Optimism, Arbitrum, Polygon, BNB Chain, Fantom і Avalanche.

Окрему увагу було приділено перегляду NFT-токенів. Однак поки що можна моніторити тільки портфоліо з предметів віртуальних колекцій на базі Ethereum Mainnet і Polygon.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *