Розробники блокчейн-мережі Cardano успішно провели оновлення Valentine


15.02.2023
Швейцарський цифровий банк Sygnum Bank додав підтримку стейкінгу Cardano

Компанія Input Output Hong Kong (IOHK), що розробляє блокчейн Cardano (ADA) повідомила про успішний запуск оновлення Valentine.

Оновлення для поліпшення функцій безпеки та взаємодії в блокчейні Cardano, було успішно запущено після численних тестів, які продемонстрували позитивні результати. Valentine поліпшив міжмережеві функціональні можливості для додатків децентралізованого фінансування (DeFi), побудованих у мережі.

Крім того, апдейт привніс у блокчейн Cardano розширені криптографічні функції, а також удосконалив можливості розробки міжмережевих децентралізованих застосунків (dApps) на базі Plutus – платформи смарт-контрактів.

“Функціональна сумісність є ключем до розвитку блокчейна. Оскільки на Cardano створюється дедалі більше застосунків, важливо, щоб вони не були прив’язані лише до однієї екосистеми. Це дасть змогу користувачам взаємодіяти з різними мережами й отримувати доступ до ширшого спектра послуг”, – сказав один із розробників коду Cardano у Твіттері.

Функція міжмережевого мосту дає змогу проводити транзакції між різними ланцюжками блоків. Це дасть можливість розробникам створювати кросчейн-додатки, які працюють завдяки смарт-контрактам, не покладаючись на посередників. Вони забезпечують такі послуги, як кредитування і запозичення, а також дають шанс отримувати винагороди в нативному токені платформи.

За запевненнями засновників блокчейн-проекту, оновлення і подальша еволюція мережі підвищить корисність ADA.

На момент написання новини криптовалюта Cardano (ADA) подорожчав на 6,53% за добу. Її котирування досягли $0,385.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *