Ripple оголосила про партнерство з платіжним сервісом Fomo Pay


26.07.2022
Ripple Ducati

Постачальник корпоративних блокчейн та криптовалютних рішень Ripple об’єднався з Fomo Pay, провідною платіжною організацією, що базується у Сінгапурі. Про це повідомляється в пресс-релізі комапній.

У рамках співпраці Fomo Pay планує використовувати криптотехнологію Ripple для збільшення транскордонних казначейських потоків.

Сервіс ODL від Ripple використовує XRP для забезпечення економічно ефективних та швидких розрахунків. Декілька компаній по всьому світу використовують ODL-сервіс блокчейн-компанії для полегшення платежів. У жовтні 2021 року компанія уклала партнерство з Pyypl для розгортання послуг ODL на Близькому Сході.

Заснована в 2015 році компанія Fomo Pay є одним із найбільш швидко зростаючих постачальників цифрових платіжних та банківських рішень у Сінгапурі. Завдяки останньому партнерству з Ripple, Fomo Pay прагне забезпечити миттєві та доступні транскордонні розрахунки у євро та доларах США.

“Будучи однією з провідних платіжних установ у Сінгапурі, FOMO Pay прагне надати нашим клієнтам більш ефективні та економічні способи оплати у різних валютах. Ми раді партнерству з Ripple для використання ліквідності на вимогу для управління казначейством, що дозволяє нам досягти доступних та миттєвих розрахунків у євро та доларах США по всьому світу”, – сказав Луїс Лю, засновник та генеральний директор Fomo Pay.

На початку цього місяця компанія Ripple оголосила про партнерство із CrossTower.

За останні два роки компанія Ripple продемонструвала значне зростання інтересу до своїх послуг в Азії. У березні 2021 року блокчейн-компанія придбала 40% акцій Tranglo, однієї з найбільших компаній із транскордонних платежів в Азії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *