Revolut запустить криптостейкінг для клієнтів із Великобританії та Європейської економічної зони


07.02.2023
Revolut

Британський необанк Revolut, який може похвалитися 25 мільйонами клієнтів по всьому світу, представив послугу криптовалютного стейкінгу своїм клієнтам із Великобританії та Європейської економічної зони (ЄЕЗ).

Згідно з інформацією видання AltFi, очікується, що функцію стейкінгу буде запущено цього тижня, що дасть змогу користувачам отримувати дохід від своїх криптоактивів на етапі “м’якого тестування”.

Функція стейкінга буде доступна для криптовалют Polkadot (DOT), Tezos (XTX), Cardano (ADA) і Etheruem (ETH) з прибутковістю від 2,99% до 11,65%.

Криптостекінг – це процес утримання або блокування криптовалют у гаманці на певний період, зазвичай від кількох днів до кількох місяців. Стейкінг допомагає захистити мережу і сприяє перевірці транзакцій у блокчейнах з алгоритмом доказу частки (PoS). У свою чергу, стейкери отримують винагороду за щойно випущені монети або частку комісії за транзакцію.

У 2017 році Revolut почав пропонувати послуги з торгівлі криптовалютами, які відтоді стали значним джерелом доходу для компанії, особливо завдяки впровадженню криптовалютного кешбеку для преміум-користувачів. Наразі Revolut пропонує торгувати майже 100 різними криптоактивами.

У вересні 2022 року стало відомо, що Управління фінансового нагляду Великої Британії (FCA) додало Revolut до свого списку уповноважених компаній, що пропонують криптовалютні продукти та послуги.

Revolut приєдналася до 37 інших фірм, яким було надано зелене світло для надання криптопослуг у Великобританії після того, як у березні 2022 року їй було надано тимчасовий дозвіл для роботи як фірмі, що займається криптовалютними активами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *