Регулятори США запропонували зобов’язати хедж-фонди повідомляти про пов’язані з криптовалютами ризики


12.08.2022
usa-crypto

CFTC та SEC запропонували зобов’язати великі криптохедж-фонди, під управлінням яких перебувають активи на суму понад $500 млн, повідомляти про ризики, пов’язані з цифровими активами.

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) та Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) запропонували внести поправки у форму PF для деяких інвестиційних консультантів приватних фондів. Це дозволить Раді з нагляду за фінансовою стабільністю США (FSOC) моніторити системні ризики, пов’язані з цифровими активами, та розширити нагляд з боку відомств.

Комісар CFTC Крісті Голдсміт Ромеро повідомила, що якщо поправки набудуть чинності, криптовалютні хедж-фонди будуть зобов’язані повідомляти регуляторам про ризики, пов’язані з криптовалютами, не розкриваючи інформацію публічно. Керуючі активами надаватимуть відомості про найбільші позиції та запозичення.

«Наша мета – підвищити корисність зібраних даних. Гарантувати, що хедж-фонд забезпечує розкриття ризиків так, як мав на увазі Конгрес», – додала Ромеро.

Проте її колега Керолайн Фам не підтримала пропозицію. На її думку, ці зміни негативно позначаться на розвитку криптоіндустрії у США.

«Ініціатива накладає надмірно широкі зобов’язання, які можуть бути надмірно обтяжливими. Вимога може спричинити значні операційні проблеми та витрати без переконливого аналізу відповідно до Закону про товарні біржі (CEA)», – пояснила вона.

CFTC прийматиме коментарі громадськості щодо запропонованих змін протягом 60 днів.

Нещодавно Сільськогосподарський комітет Палати представників США представив законопроект, який надає CFTC виняткове право регулювати угоди з криптовалютами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *