Підвищення популярності Web3: Блокчейн-проект IOST став партнером Amazon Web Services


02.03.2023
iost

Оскільки тенденція переходу до наступного рівня розвитку Web3 поступово набирає обертів, компанії по всьому світу активно співпрацюють, щоб досягти синергії в цьому напрямку. У своєму сьогоднішньому блозі команда блокчейн-проєкту IOST оголосила про співпрацю з Amazon Web Services (AWS) задля прискорення зростання розвитку простору Web3.

В рамках співпраці компанії створять безпечну і масштабовану блокчейн-систему, яка “забезпечить безперебійний користувацький досвід”. Крім того, IOST інтегрує Web3-рішення Amazon Web Services. Завдяки цьому компанія зможе посилити свої сервіси в секторах: DeFi, NFT, GameFi, Web3 і Metaverse.

Також IOST використовуватиме обчислювальну мережу AWS, інструменти AI/ML та децентралізовану ІТ-архітектуру. Поєднуючи ці інструменти та підтримку, фірма розробить безпечну та розподілену цифрову економічну систему.

Наразі платформа AWS відома в технологічній індустрії завдяки своїй платформі хмарних обчислень, яка забезпечує, зберігання, базу даних, машинне навчання, штучний інтелект, IoT та аналіз інфраструктури.

Блокчейн-платформа IOST має власний токен, який посідає 154 місце серед найкращих криптовалют. За даними Coinmarketcap, монета IOST наразі торгується на рівні $0,01208 і за останні 24 години зросла на 3,61%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *