PeckShieldAlert: Користувачі Coinbase конвертували понад $5 млрд USDC у фіат за добу


10.02.2023
coinbase.com

Жорстка політика Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) щодо стейкінгу спричинила паніку на криптовалютному ринку. За останні 24 години користувачі Coinbase конвертували майже $5 млрд стейблкоінів Circle’s USD Coin (USDC) у фіат через паніку, викликану діями американських регуляторів.

PeckShieldAlert у своєму твіті повідомила, що за останні 24 години Coinbase обробила понад $4,7 млрд USDC для спалення в казначействі Circle’s USDC Treasury.

Це свідчить про те, що користувачі Coinbase конвертують свої USDC у фіат на тлі паніки, викликаної регуляторними діями Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) проти криптовалютного стейкінгу. SEC звинуватила криптовалютну біржу Kraken у незареєстрованій пропозиції та продажу цінних паперів через свою програму стейкінгу як послуги. Це призвело до масового розпродажу на криптовалютному ринку. Капіталізація крипторинку впала більш ніж на 4% за останні 24 години.

Ціна акцій Coinbase (COIN) впала на 14% до $59,63 в четвер. У доринкові години ціна COIN торгується на рівні $59, знизившись більш ніж на 1%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *