Онлайн-брокер Robinhood хоче викупити свої акції у збанкрутілої FTX


09.02.2023
Кріптобіржа FTX вивчає можливість придбання популярного онлайн-брокера Robinhood

Рада директорів онлайн-брокера Robinhood хоче викупити 55 млн акцій компанії у криптобіржі FTX, яка збанкрутіла в листопаді 2022 року. Інформація про це з’явилася у звіті платформи за 4 квартал 2022 року.

Згідно зі звітом, рада директорів Robinhood погодилася на викуп усіх або більшої частини акцій, які Emergent Fidelity Technologies придбала в травні 2022 року. Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід використовував фірму для оплати угоди через її оборотний капітал. Водночас гроші для розрахунку за активи бізнесмен, імовірно, запозичив у підконтрольної йому компанії Alameda.

Наприкінці листопада 2022 року в мережі з’явилася інформація про те, що на акції претендує криптокредитор BlockFi. Виявилося, що Бенкман-Фрід використовував цінні папери Robinhood як заставу для оформлення в компанії позики. На початку січня 2023 року американські регулятори конфіскували акції, що стали предметом спору.

Також у звіті Robinhood ідеться про зростання загальної чистої виручки на 5% – до $380 млн у четвертому кварталі 2022 року. Водночас компанія відзвітувала про загальний чистий збиток у розмірі понад $1 млрд за 2022 рік.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *