Найвпливовіші люди у криптовалютній твіттер-спільноті


06.06.2022
najvplyvovishi-liudy-u-kryptovaliutnij-tvitter-spilnoti

В цій статті ми познайомимо вас з найвпливовішими крипто інфлюенсерами Твіттера. При виборі лідерів думок ми орієнтувались не тільки на кількість їх підписників, але й на те, що вони зробили для розвитку індустрії.

1. Джек Дорсі – @jack

jack_dorsi_twitter

Джек Дорсі є співзасновником і колишнім генеральним директором Twitter, який опубліковав перший у світі твіт. У твіті було написано: «просто налаштовую свій twttr». В березні 2021 року цей твіт був проданий як Non-Fungible Token (NFT) за понад 2,9 мільйона доларів в ETH! Пізніше Джек конвертував кошти в BTC.

Дехто називає Джека Дорсі «провідним євангелістом біткоїна у Силіконовій долині». Будучи біткоїн-прихильником, Дорсі неодноразово твітив про криптоіндустрію. Багато людей стежать за його думками, які він транслює щодо біткоїну в своїх твітах, тому що Джек є потужним голосом у індустрії технологій.

Після відставки з Twitter він зосередився на роботі в своїй комапнії Square (Block), фінансовій та платіжній службі, що розвивається, також заснованій ним.

2. Ілон Маск – @elonmusk

elonmusk_twitter

Ілон Маск, захисник біткоїна (BTC) та доджкоїна (DOGE), у Твіттері здобув настільки великий вплив, що один його твіт може підняти або обрушити курс будь-якої криптовалюти. Маючи 96,8 мільйона підписників у Twitter, Маск настільки впливає на ринок криптовалют через твіти, що децентралізація виглядає як жарт.

Насправді його твіти мали такий вплив на певні монети, після чого у світі криптовалют з’явився термін «ефект Маска». Коли в лютому 2021 року він оголосив, що Tesla придбала BTC на 1,5 мільярда доларів, вартість біткоїна зросла на 20% в той же день.

Він є тим типом крипто-інфлюенсерів, за яким слід стежити, якщо ви не хочете пропустити всі події.

3. Бен Хоровіц – @bhorowitz

bhorowitz_twitter.jpg

Один із засновників та партнер американського венчурного фонду Andreessen Horowitz, Бен Хоровіц – венчурний капіталіст й автор, який також відомий як крипто аналітик. У Твіттері, де у нього понад 613 100 підписників, освічує питання пов’язанні з криптовалютами, а також розповідає про бізнес, фінанси та технології.

4. Віталік Бутерин – @VitalikButerin

VitalikButerin_twitter

Віталік Бутерін, засновник Ethereum та один із самих молодих крипто мільярдерів у світі. Відомий своєю роботою в Ethereum, Бутерин також бере участь у житті біткоїн-спільноти як розробник.

У Бутеріна близько 3,9 мільйона підписників у Twitter, де він веде активну діяльність та ділиться думками про криптовалюти й блокчейн. Також він публікує огляди, статті та посилання на цінні ресурси про криптовалюти, які особливо корисні для тих, хто хоче краще зрозуміти, як працюють блокчейн-проекти.

5. Чанпен Чжао – @cz_binance

cz_binance_twitter

Changpeng Zhao, він же CZ, запустив Binance у липні 2017 року. Відтоді Binance перетворилася на найбільшу біржу криптовалют для роздрібних інвесторів у світі. Так само, як і його компанія, CZ також пройшов довгий шлях – від готування гамбургерів під час навчання в Університеті Макгілла в Монреалі до того, щоб стати однією з найвпливовіших фігур у криптовалюті. Зараз він є не тільки найбільшим акціонером Binance, але також накопичив значну кількість монет Binance (BNB) і BTC.

Він зіграв значну роль на ринку криптовалют, надаючи фінансування для нових компаній і пропонуючи користувачам безпечну платформу для торгівлі понад 700 різними крипто парами.

6. Андреас Антонопулос – @aantop

Андреас Антонопулос – греко-британський технологічний підприємець, відомий в крипто спільноті, як автор книжок про біткоїн та блокчейн, таких як “Mastering Bitcoin: Unlocking Digital Currencies”, “Mastering Ethereum”.

Він активний на різних соціальних та цифрових платформах. Крім облікового запису в Twitter з більш ніж 734 300 підписниками, він також веде популярний канал на YouTube – aantonop, де публікує відеоролики про біткоїн, блокчейн і криптовалюти. На своєму сайті він пропонує семінари та інші ресурси, які допоможуть укріпити ваше крипто освіту. Крім цього усього, Антонопулос також веде два подкасти – “Unscrypted Podcast” та “Speaking of Bitcoin Podcast”.

7. Майкл Сейлор – @saylor

Michael saylor twitter

Майкл Сейлор є засновником, головою та генеральним директором MicroStrategy, аналітичної фірми, яка інвестувала 425 мільйонів доларів у біткоїн як альтернативу золоту та облігаціям. Майкл Сейлор є ключовою фігурою в індустрії криптовалют.

Саме під його керівництвом MicroStrategy придбала свій перший біткоїн (BTC), зробивши його одним із перших інституційних покупців криптовалюти. З моменту першої покупки MicroStrategy ніколи не втрачала можливості купити BTC.

8. Тім Дрейпер – @TimDraper

Tim Draper

Венчурний капіталіст, засновник венчурної фірми Draper Fisher Jurvetson і університету Дрейпера, Тім Дрейпер відомий тим що на ранніх етапах інвестував в Skype, Tesla, SpaceX, Twitter і Coinbase. Також він славиться прогнозами цін на біткоїн та своєю активною підтримкою цієї конкретної цифрової валюти.

На сторінці в Twitter, яка нараховує близько 232 000 фоловерів, Дрейпер ділиться своїми думками про біткоїни, криптовалюти й розповідає про можливості цифрових валют.

9. Ентоні Помпліано – @APompliano

Anthony_Pompliano_twitter

Ентоні Помпліано є одним з найактивніших крипто-інфлюенсерів на багатьох платформах, а не тільки в Twitter, де у нього понад 1,6 млн підписників. Він відомий як один із перших прихильників біткоїну, а також є засновником і партнером хедж-фонду, який спеціалізується на технології блокчейн і цифрових активах.

Він також веде однойменний YouTube-канал, де публікує відео про біткоїн і криптовалюту, підкасти, інтерв’ю та пояснення про бізнес, технології та фінанси.

10. Адам Блек – @adam3us

Адам Блек найбільш відомий тим, що в далекому 1997 році розробив підтвердження працездатності системи Hashcash, яка сьогодні використовується для перевірки криптовалют і блокчейну.

Він також вніс вклад у створення деяких із самих революційних крипто-фінансових інфраструктур у світі через Blockstream, провідну компанію за технологіями блокчейну, генеральним директором та засновником, якої він є. Компанія приділяє велику увагу розробці технологій розподілених книг (DLT), та іншим криптовалютним підприємствам. Бек також завоював репутацію провідного експерта з криптовалют, працюючи консультантом з криптографії та спеціалізуючись на архітектурі безпеки, системах p2p, розподілених файлових системах, розробці протоколів і криптографічних протоколів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *