Найпопулярніший тіктокер світу Хабі Лейм став амбасадором Binance


30.06.2022
Найпопулярніший тіктокер світу Хабі Лейм став абасадором Binance

Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа з найбільшим обсягом торгів, уклала угоду з Хабі Леймом (Khaby Lame), найпопулярнішим творцем контенту на платвормі TikTok.

Джерело: Binance

У четвер, 30 червня, Binance оголосила у Twitter про підписання контракту з відомим TikTok-феноменом Khaby Lame. Завдяки цій угоді знаменитий феномен став новим послом бренду Binance.

Згідно з заявою, Binance разом з Khaby Lame запускатимуть ексклюзивні NFT-колекції , розвіюватимуть міфи про криптовалюти та Web3, а також розвиватимуть індустрію та екосистему Binance.

“Binance уклала партнерство з Хабі Ламе. Чому? Він є найпопулярнішим творцем контенту на TikTok та вміє пояснювати речі простим способом. Ідеально підходить для розповсюдження криптовалют”. – прокоментував партнерство генеральний директор Binance Чангпенг Чжао (CZ).

У своїх попередніх заявах генеральний директор Binance заявив, що, на відміну від багатьох компаній, які проводять звільнення в поточних ринкових умовах, вони продовжуватимуть набирати співробітників і розглядати ведмежий ринок як можливість розширити компанію.

Минулого тижня Binance оголосила, що уклала партнерство із зірковим футболістом Кріштіану Роналду для випуску NFT-колекції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *