Найбільший французький банк BNP Paribas почне надавати клієнтам криптовалютні послуги


20.07.2022
Великий французький банк BNP Paribas почне надавати клієнтам криптовалютні послуги

Французький банківський холдинг BNP Paribas почне пропонувати своїм клієнтам послуги зберігання цифрових активів. З цією метою він уклав угоди з кастодіальними платформами METACO та Fireblocks, передає FinanceFeeds.

Fireblocks виступить як гарячий гаманець і платформа для токенізації, її інфраструктура буде використана для розрахунків і зберігання токенів безпеки. Співзасновник та голова Fireblocks Майкл Шаулов зазначив, що BNP Paribas демонструє відкритість до співпраці з ключовими гравцями галузі, від фінтех-компаній до центральних банків.

METACO буде інтегрована в інфраструктуру самого банку та стане основою для пропозиції кастодиальних послуг інституційним клієнтам, а також дозволить випускати цифрові акції та проводити розрахунки з ними. Засновник та голова METACO Адріан Треккані підкреслив, що BNP є лідером на європейському ринку та одним з провідних глобальних постачальників кастодіальних послуг. Він запевнив, що за рахунок платформи банк забезпечить безпеку та масштабованість, а також відповідність нормативним вимогам у всьому світі.

Нещодавно METACO підписала угоду про зберігання цифрових активів із іншим французьким банком, Societe Generale. Раніше вона розпочала співпрацю з міжнародним банком Citibank, компаніями BBVA, Zodia Custody, DBS та UnionBank Philippines.

У травні бразильський цифровий банк Nubank уклав партнерство з блокчейн-стартапом Paxos, який допоможе клієнтам торгувати BTC та ETH. У лютому компанія Уоррена Баффета Berkshire Hathaway інвестувала в Nubank $1 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *