На біржі Uniswap обсяг торгів упав до мінімуму з початку року


15.08.2022
uniswap

У липні обсяг торгів на децентралізованій біржі (DEX) Uniswap знизився до нового мінімуму 2022 року.

За даними Dune Analytics, за перший місяць III кварталу він становив близько $37,8 млрд. Порівняно з червневим показником $46,4 млрд сума за липень зменшилася на 18%. А порівняно з аналогічним періодом минулого року падіння становило 4%, тоді обсяг торгів дорівнював $39,8 млрд.

Основною причиною падіння обсягу торгів на Uniswap та інших децентралізованих та централізованих біржах (DEX/CEX) загалом став ведмежий ринок, який посилився у травні, зміцнився у червні та продовжився у липні.

На 15 серпня загальна капіталізація криптовалютного ринку становить $1,150 трлн, за тиждень показник додав 6,1%.

Uniswap – це децентралізований фінансовий протокол на основі смарт-контрактів для торгівлі криптовалютами, розроблений у 2018 році. Платформа підтримує 442 цифрових активи та 809 валютних пар. За даними Coinmarketcap, на момент написання добовий обсяг торгів становить $1,26 млрд, за цим показником біржа знаходиться на першому місці. Нативний токен біржі UNI торгується по $8,60, втративши 5,70% за добу.

У травні представники платформи заявили Uniswap, що з моменту запуску першої версії біржі у 2018 році сукупний обсяг торгів перевищив $1 трлн. А в липні користувачі протоколу Uniswap V3 зазнали фішингової атаки, внаслідок якої зловмисники вкрали 4295 ETH.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *