На біржі Binance проведуть делістинг семи криптовалют


04.08.2022
На біржі Binance проведуть делістинг семи криптовалют
Починаючи з 11 серпня, платформа припинить торгівлю всіма парами даних активів.

Криптовалютна біржа Binance оголосила про делістінг з платформи відразу семи цифрових активів. Про це повідомляється у блозі платформи.

11 серпня майданчик проведе делістінг EasiFi, QuantStamp, Bread, Nexus, Navcoin, Moeda Loyalty Points та Spartan Protocol. Також будуть видалені торгові пари: EZ/BTC, EZ/ETH, QSP/BTC, BRD/BTC, BRD/ETH, NXS/BTC, NAV/BTC, MDA/BTC та SPARTA/BNB.

Згідно з інформацією в блозі, періодично біржа проводить аналіз кожного активу, що розміщується на відповідність «високому рівню стандартів» з метою захисту користувачів.

Команда Binance приймає рішення про видалення, виходячи з багатьох факторів. Наприклад, біржа анлізує рівень та якість розробок проекту, безпеку блокчейн-мережі, стабільність мережі/смарт-контрактів, рівень оперативного реагування на запити щодо комплексної перевірки.

На новину про делістинг курси цифрових активів відреагували суттєвим падінням. На момент написання за останню добу ціна EZ знизилася на 35,5%, QSP – на 20,3%, BRD втратив 37,7%, NXS – 38,7%, NAV знизився на 23,1%, MDA — на 22,2%, ціна SPARTA обвалилася сильніше за решту — на 46%.

Раніше стало відомо, що американський підрозділ Binance проведе делістинг токена Amp (AMP) через те, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) прирівняла його до цінних паперів. Депозити з AMP будуть призупинені 16 серпня о 5:00 за київським часом, а торгова пара AMP/USD буде видалена о 7:00 за київським часом. Згідно з повідомленням у блозі, Binance.US може повернути токен, якщо SEC змінить своє рішення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *