МВФ: криптовалюти та CBDC можуть стати ефективною альтернативою традиційним фінансовим продуктам


04.07.2022
imf_crypto

Незважаючи на обережність щодо криптовалют, Міжнародний валютний фонд (МВФ) зазначив у своєму блозі, що цифрові активи можуть стати більш ефективною альтернативою традиційним фінансам.

В МВФ вважають, що деякі криптовалюти та цифрові валюти центральних банків (CBDC) можуть бути більш ефективним платіжним рішенням, ніж кредитні та дебетові картки.

Крім того, в МВФ повідомили, що деякі центральні банки розглядають інтеграцію CDBC на фізичні карти. В фінансових організаціях вважають, що це сприятиме масовому впровадженню цифрових валют.

За даними організації, споживання енергії матиме вирішальне значення щодо визначення майбутнього грошей, особливо з платіжними системами, що використовують технологію розподіленого реєстру (блокчейну).

Згідно з офіційною позицією МВФ, криптовалюти з доказом роботи (PoW), такі як біткоїн, споживають більше енергії, ніж операції з кредитних карток, тому організація рекомендує зосередитися на цифрових активах з іншим механізмом консенсусу.

Раніше в МВФ стверджували, що зростання криптовалют є загрозою для фінансової стабільності, у зв’язку з чим валютний фонд закликав країни діяти швидко і прийняти необхідні правила для критпосектору. Для цього МВФ випустила керівництво з розробки єдиної глобальної системи регулювання криптовалют, що базується на створенні рівних умов для всіх сторін криптоіндустрії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *