Міжбанківська система SWIFT запустить пілотний блокчейн-проект


14.09.2022
SWIFT

Міжнародна міжбанківська система передавання інформації та здійснення платежів SWIFT анонсувала роботу над пілотним проєктом у сфері блокчейн-технологій у співпраці з фінтех-компанією Symbiont. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Мета запуску пілотного проєкту — “допомогти провайдерам поширювати дані в режимі майже реального часу серед світових кастодіальних клієнтів”.

За допомогою Assembly, власної технологічної платформи Symbiont, смарт-контракти будуть використовуватися для створення мережі з більш ніж 11 000 установ, підключених до SWIFT по всьому світу.

За словами директора з інновацій SWIFT Тома Цшаха, об’єднання Assembly і смарт-контрактів Symbiont з великою мережею SWIFT дасть змогу автоматично узгоджувати дані з декількох джерел, а також порівнювати інформацію, передану між учасниками, зазначаючи розбіжності, протиріччя або невідповідності.

До числа компаній, що беруть участь в ініціативі SWIFT і Symbiont, входять Vanguard, Citigroup, American Century Investments і Northern Trust.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *