Міністерство фінансів США звернулося до громадськості із проханням прокоментувати потенційні ризики цифрових активів


13.07.2022
United States Department of the Treasury (821 × 473 px) (1)

Міністерство фінансів США запросило до 8 серпня у громадськості коментарі про потенційні ризики та можливості цифрових активів відповідно до указу президента Джо Байдена, прийнятого у березні.

Запит на публічні коментарі, опублікований на сайті Федерального регістру 8 липня, був поширений в оголошенні, зробленому Міністерством фінансів США у вівторок, 12 липня.

У заяві також наголошується на занепокоєння тим, що цифрові активи становлять підвищений ризик для вразливих груп населення:

“Зростання використання цифрових активів та розбіжності серед спільнот можуть становити різні фінансові ризики для менш поінформованих учасників ринку або посилювати нерівність. Введення в дію гарантій вкрай важливо для того, щоб цифрові активи не становили невиправданого ризику для споживачів, інвесторів чи підприємств, а також у рамках зусиль щодо розширення доступу до безпечних та доступних фінансових послуг, з якими стикаються більш вразливі спільноти.”

Заступник міністра фінансів США із внутрішніх фінансів Неллі Лян зробила такі заяви з цього питання:

“Цифрові активи можуть запропонувати споживачам як потенційні переваги, наприклад, швидші платежі, так і потенційні ризики, включаючи ризики, пов’язані з шахрайством та аферами. Під час цієї важливої роботи Міністерство фінансів звертається до американської громадськості та учасників ринку за коментарями.”

Президент США Джо Байден у березні підписав указ про криптовалюти. Згідно з указом, міністр фінансів Джанет Йеллен має до вересня подати Білому дому звіт, в якому будуть описані можливі наслідки зростання цифрових активів у США та те, що з цим робити.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *