MicroStrategy залучила $46,6 млн через продаж акцій з вересня


17.02.2023
MicroStrategy в черговий раз купила біткоїн, незважаючи на збиток у $1,5 мільярда

Компанія Michael Saylor’s MicroStrategy (MSTR) повідомила, що залучила $46,6 млн від продажу акцій відтоді, як у вересні 2022 року уклала угоду з андеррайтером Cowen and Company про продаж звичайних акцій на суму до $500 млн.

У поданій заяві до Комісії з цінних паперів і бірж США компанія MicroStrategy також оновила звіт про “використання надходжень”, зазначивши, що залучені кошти також можуть бути спрямовані на погашення боргу, в тому числі строкової позики в Silvergate Bank (SI). Цей кредит на суму $205 млн, отриманий у березні 2022 року, має плаваючу ставку, а отже, став дорожчим, оскільки Федеральна резервна система США підвищила короткострокові відсоткові ставки.

Термін погашення кредиту Silvergate настає в березні 2025 року, і він передбачає штраф за дострокове погашення, але в березні 2023 року цей штраф зменшується вдвічі – до 0,25% від суми основного боргу, що погашається.

Раніше MicroStrategy здебільшого використовувала надходження від продажу акцій для поповнення своїх запасів біткоїнів (BTC).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *