Mastercard спільно з Immersve запустять Web3-платежі


22.02.2023
nft_Mastercard

Web3-проект Immersve об’єднався з глобальним платіжним протоколом Mastercard, щоб дозволити користувачам здійснювати криптоплатежі в метавсесвітах та цифрових майданчиках, а також в реальному світі. Про це повідомляє India Today.

Партнерство дозволить власникам Web3-гаманців здійснювати транзакції в режимі реального часу у торгових точках, які приймають онлайн-платежі через Mastercard. Тепер користувачі можуть здійснювати прямі криптоплатежі за допомогою власного гаманця з підтримкою Web3, при цьому транзакція підписуватиметься за допомогою ключа користувача.

Для полегшення транзакцій використовуватимуться спеціальні децентралізовані протоколи. Гаманці та протоколи DeFi також зможуть використовувати програмний інтерфейс Immersve і смарт-контракти для платежів у будь-якій точці, де приймають картки Mastercard.

Це не перший раз, коли Mastercard входить у світ криптовалют. На початку цього року компанія у партнерстві з Binance запустила дебетову банківську картку в Бразилії. Власники криптовалютної дебетової картки можуть здійснювати фінансові операції в більш ніж 90 мільйонах точок обслуговування по всьому світу. Цей крок свідчить про зростаюче визнання криптовалюти як життєздатної форми оплати в мейнстрімі, оскільки все більше компаній приєднуються до революції цифрових валют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *