Ledger анонсував запуск функції відновлення приватних ключів Ledger Recover


23.06.2023
Ledger запустив торговий NFT-маркетплейс

Французький виробник апаратних криптогаманців Ledger анонсував запуск функції відновлення приватних ключів Ledger Recover у IV кварталі поточного року. 21 червня техдиректор Ledger Шарль Гіллеме опублікував White Paper оновлення.

Раніше оновлення Recover зіткнулося з жорсткою серед учасників криптоспільноти через ризики витоку даних, у відповідь компанія зобов’язалася опублікувати його код у відкритому доступі перед запуском.

Нагадаємо, що функція Ledger Recover доступна для моделей Nano X і дає змогу відновити приватний ключ від гаманця. Під час активації частини зашифрованої seed-фрази надсилаються на зберігання третім сторонам за щомісячну плату.

Гіллеме повідомив, що послугу відновлення приватних ключів надасть фірма Coincover, що займається безпекою цифрових активів.

Репозиторій Ledger Recover забезпечить три основні операційні потоки, включно з резервним копіюванням seed-фрази, її відновленням на новому пристрої та безпечним видаленням резервних копій. У технічному документі також наводяться дані про дизайн Ledger Recover і криптографічний протокол.

У компанії також підкреслили, що активація Ledger Recover не є обов’язковою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *