Криптовалюти не зможуть замінити долар США – експерт


29.06.2022
Експерт вважає, що криптовалюти не замінять долар США

Цифрові валюти слід розглядати як інтернет-акції, ніж як валюту. А найбільшою помилкою щодо криптовалют є думка, що вони можуть замінити долар США. Так вважає генеральний директор блокчейн-компанії Bitfury Group Браян Брукс. Про це він розповів під час виступу на конференції “Aspen Ideas”.

Однак, не слід вважати, що якщо криптовалюти не можуть замінити долар, то вони погано справляються зі своїми обов’язками, наголосив експерт під час свого виступу.

«Більша частина криптоіндустрії пов’язана зі спробою замінити централізовану банківську систему, яка б дозволила клієнтам контролювати свої фінанси, не віддаючи це на аутсорс банкам. Справа не в тому, що Ethereum або Ripple намагаються замінити долар, а разом з ним і традиційну банківську систему, а в тому, що намагаються навіяти певні цінності, згідно з якими ви повинні бути господарем своїх активів».

Брукс нагадав, що навіть на тлі обвалу вартості біткоїну, BTC, як і раніше, випереджає S&P 500 за зростанням у п’ять разів.

Це означає, каже Брукс, що цифрові валюти все ще попереду. Експерт упевнений, що цінність криптоактивів безпосередньо пов’язана зі швидкістю їхнього прийняття суспільством. Десятки мільйонів людей здійснюють транзакції з біткіонами і тому його вартість зростатиме.

За словами голови Bitfury Group, перша криптовалюта не довго залишатиметься на позначці в $20 000, оскільки його використовує все більше людей.

Раніше Браян Брукс обіймав посаду виконувача обов’язків фінансового контролера при адміністрації колишнього президента США Дональна Трампа. Наприкінці минулого року колишній чиновник заявив, що ринок криптовалют не потребує окремого регулювання, оскільки цифрові валюти слід інтегрувати до існуючої економічної системи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *