Криптоплатформа CoinFLEX вимагає повернення боргу від Blockchain.com у розмірі $4,3 млн


27.02.2023
money

Криптоплатформа деривативів CoinFLEX зажадала від блокчейн-експлорера і сервісу криптогаманців Blockchain.com повернення 3 млн нативних токенів FLEX на суму $4,3 млн. Про це пише видання Decrypt.

У повідомленні від 24 лютого стверджується, що Blockchain.com має підтвердити повернення монет FLEX до 7 березня, також установлено крайній термін надсилання коштів – 21 березня. В іншому разі, за словами представників CoinFLEX, сервіс “зіткнеться з початком судового розгляду, включно з офіційною вимогою про оплату”. Після цього у Blockchain.com буде ще 21 день на повернення активів, які складаються з чотирьох кредитів, нібито виданих у період з березня по червень 2022 року.

У Blockchain.com відповіли, що “претензії CoinFLEX абсолютно безпідставні і є вигадкою неплатоспроможної компанії, на яку наразі подано позов про розірвання договору з боку її клієнтів”.

Вимога ґрунтується на угоді про участь у створенні автоматизованого маркет-мейкера (AMM), нібито укладеній 12 квітня 2022 року. Питання про те, чи існує ця угода, є спірним. “CoinFLEX не надала жодних доказів, документації або ончейн-даних на підтримку своїх вимог”, – йдеться в заяві Blockchain.com.

Представники Blockchain.com висунули зустрічні звинувачення, заявивши, що “насправді CoinFLEX заборгувала Blockchain.com за надані послуги”, додавши, що скоро почнуть стягнення.

Раніше CoinFLEX вже отримувала відповідні претензії після вимоги повернути борг. Так, після припинення виведення коштів наприкінці червня 2022 року гендиректор Марк Лемб заявив, що інвестор Роджер Вер винен CoinFLEX $47 млн у USDC. У відповідь Вер заявив, що сам домагається повернення коштів, наданих біржі. 9 липня CoinFLEX звернулася до суду, щоб стягнути з Вера вже $84 млн, вказавши на спочатку неправильну оцінку збитку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *