Криптогігант Three Arrows Capital оголосив про банкрутство


02.07.2022
Криптогігант Three Arrows Capital оголосив про банкрутство

Сінгапурський криптовалютний інвестиційний гігант Three Arrows Capital подав заяву про банкрутство до суду Нью-Йорка. Про це повідомляє Bloomberg.

У березні 2022-го капітал Three Arrows Capital досяг $10 млрд, згідно з даними аналітичної компанії Nansen. Через травневий обвал курсу токену Terra Classic (LUNС) фірма зазнала величезних збитків і не змогла погасити заборгованість.

Фінансове становище хедж-фонду похитнулося, і його облікові записи на криптобіржах FTX, Deribit і BitMEX перестали задовольняти маржинальним вимогам. У зв’язку із цим торгові платформи закрили позиції підприємства.

Криптогігант Three Arrows Capital оголосив про банкрутство

Наприкінці червня суд Британських Віргінських островів ухвалив рішення щодо ліквідування Three Arrows Capital і наказав двом співробітникам консалтингової компанії Teneo контролювати процес закриття стартапу. Вони спостерігатимуть за переговорами про продаж активів хедж-фонду.

Керівництво Three Arrows Capital подало заяву про банкрутство у США, щоб захистити свою власність. Згідно з американським законодавством, кредитори не мають права конфісковувати майно підприємства, яке оголосило про банкрутство. Інтереси сінгапурської фірми у суді захищатимуть працівники юридичної організації Latham & Watkins.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *