Криптобіржа Binance спільно з Mastercard запустили бета-тестування криптокарти в Аргентині


05.08.2022
Криптобіржа Binance спільно з Mastercard запустили бета-тестування криптокарти в Аргентині

Найбільший криптовалютний торговий майданчик Binance спільно з одним із найбільших операторів платіжних систем Mastercard працюють над запуском криптокарти в Аргентині. Про це повідомив в Twitter голова біржі Чангпенг Чжао.

Аргентина стала першою країною в Латинській Америці, де резиденти зможуть здійснювати покупки та оплачувати рахунки за допомогою криптовалют, «включаючи BTC та BNB». На даний момент криптокарта знаходиться в стадії бета-тестування, широкому аргентинському загалу вона стане доступною в найближчі тижні.

Карта від Binance та Mastercard

Для того, щоб скористатися карткою після офіційного запуску, необхідно буде зареєструватися на Binance та підтвердити резидентство в Аргентині. Користувачі зможуть здійснювати транзакції, в ході яких їх криптовалюти будуть конвертовані у фіатну валюту в режимі реального часу в момент покупки, а також отримувати до 8% крипто-кешбеку за деякі покупки. Біржа також обіцяє нульові комісії зі зняттям коштів у банкоматах (за винятком якихось сторонніх зборів). Користувачі зможуть знімати до 45 000 песо ($338 за офіційним обмінним курсом) на день або максимум 180 000 песо ($1350) на місяць. Карта дозволить робити покупки на суму до 90 000 ($675) песо на день і 360 000 ($2700) песо на місяць.

Власники криптокарт Binance будуть керувати своїми картами через вкладку управління картками у додатку та на веб-сайті Binance. Їм також буде доступний перегляд історії транзакцій та підтримка клієнтів Binance.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *