Компанія Aptos Labs запустила основну мережу першого рівня Aptos


18.10.2022
Компанія Aptos Labs запстила запустила основну мережу першого рівня Aptos

Розробники Aptos Labs, вихідці з Meta, оголосили про запуск блокчейна першого рівня Aptos. Поки що мережа недоступна для сторонніх користувачів і проходить тестування.

У мережі Aptos нещодавно вже були оброблені перші транзакції. Розробники проекту вийшли з ініціативи Libra соціальної мережі Facebook, тому Aptos підтримує мову програмування Move для створення додатків. Move має бути зручнішою для розробників і надавати підвищений рівень безпеки під час роботи з активами, вважають розробники.

Зараз безліч команд працює над розширенням екосистеми, зокрема створюють гаманці, торгові платформи і проекти DeFi. При цьому, за даними видання CoinDesk, поки що екосистема вельми сира, а запуск основної мережі проекту пройшов далеко не так гладко, як хотілося б.

Розробники представили токеноміку проекту. Загалом буде випущено 1 млрд токенів APT, з яких 51.02% розподілять між користувачами спільноти, ще 19% підуть розробникам і учасникам проєкту, 16.5% токенів перемістять до фонду Aptos Labs, а решту 13.48% токенів розподілять між інвесторами. При цьому розподіл токенів буде розтягнуто в часі. Наприклад, спільнота отримуватиме токени щомісяця протягом десяти років.

Деякі великі криптовалютні біржі, зокрема Binance, Coinbase та FTX уже оголосили про плани лістингу токену APT.

Навесні цього року розробники Aptos зібрали фінансування на $200 млн для створення свого проекту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *