Колишній міністр фінансів Індії вважає, що блокчейн потрібно розвивати окремо від криптовалют


24.08.2022
Колишній міністр фінансів Індії вважає, що блокчейн потрібно розвивати окремо від криптовалют

Субхаш Чандра Гарг продовжує залишатися активним прихильником ширшого впровадження технології блокчейн. Колишній міністр фінансів Індії Гарг у недавньому інтерв’ю поділився думками про підхід індійської влади до блокчейну та криптовалютів.

На думку Гарга, індійскій вдалі варто відмовитися від жорсткої позиції щодо регулюванню цифрових активів та сприяти ширшому впровадженню блокчейну.

Він пояснив, що цифрові активи можуть становити серйозну загрозу для державної валюти з огляду на те, що вони не контролюються урядом, а багато громадян вважають їх альтернативою індійській рупії.

Однак Індія не може фокусуватися лише на недоліках та ризиках цифрових активів, оскільки блокчейн, на основі якого функціонують криптоактиви, дійсно може покращити багато сфер діяльності. Тому необхідно спрямувати зусилля на ухвалення цієї технології.

«Блокчейн завжди вважався чимось інноваційним. Але він настільки глибоко пов’язаний із криптоактивами, що досі важко розмежувати ці технологічні інновації. Блокчейн змінить світ, за цією технологією майбутнє. На жаль, Індія зайняла заплутану та складну позицію, що уповільнює впровадження інновацій. Але рано чи пізно воно настане», – сказав Гарг.

Гарг не підтримує пряму заборону цифрових активів, інакше це піде врозріз із планами розвитку блокчейну в країні. Тому політик закликав до адекватного регулювання цих галузей та ведення дружнього діалогу з компаніями, які працюють із криптоактивами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *