Колишня дружина Джона Макафі заявила, що він інсценував свою смерть


24.08.2022
Колишня дружина Джона Макафі заявила, що він інсценував свою смерть
Скандально відомий криптовалютний промоутер Джон Макафі інсценував свою смерть і ховається у Техасі, вважає його екс-подруга

Колишня дівчина прихильника криптовалют і технічного магната Джона Макафі заявила, що програміст живий і перебуває в Техасі, хоча, за офіційною версією, ще рік тому він наклав на себе руки в іспанській в’язниці.

Саманта Еррера зробила цю заяву в документальному фільмі Netflix, що готується до випуску, під назвою «Втеча з дияволом: Дикий світ Джона Макафі». Про це повідомляє New York Post.

За словами Еррери, Макафі інсценував свою смерть і через два тижні після його смерті, мені надійшов дзвінок з Техасу: «Це я, Джон. Я заплатив людям, щоб вони прикинулися, що я мертвий».

Еррера стверджує, що лише троє людей знають, що він живий. Жінка також додала, що скандальний бізнесмен попросив її утекти з ним.

Нагадаємо, що прокуратура США восени 2020 року звинуватила засновника компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення у використанні схеми пампа та дампа для обману криптоінвесторів. У Міністерстві юстицій стверджували, що таким шахрайським шляхом Макафі заробив понад $2 млн незаконного прибутку.

Перед смертю Макафі писав у Твіттері, що якщо його знайдуть мертвим, то причиною буде точно не самогубство.

Смерть Макафі викликала великі сумніви, через які до червня 2022 його тіло, як і раніше, знаходилося в іспанському морзі. За заявою влади Іспанії, цей випадок надзвичайний, оскільки впізнані тіла рідко не повертаються їхнім сім’ям протягом такого тривалого часу.

Прем’єра документального фільму Netflix відбудеться сьогодні, 24 серпня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою


No related posts found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *