Хакери зламали Twitter індійської криптобіржі CoinDCX заради просування фейкової реклами XRP


20.09.2022
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Офіційний акаунт у Твіттері індійської криптобіржі CoinDCX був зламаний і використаний зловмисниками для публікації підроблених рекламних оголошень XRP з фішинговими посиланнями.

Офіційна служба підтримки клієнтів CoinDCX попередила користувачів, щоб вони ігнорували рекламні заклики в скомпрометованому акаунті біржі та не переходили за будь-якими посиланнями або повідомленнями про безкоштовний розіграш XPR.

Команда біржі повідомила, що працює над відновленням доступу до облікового запису біржі у Twitter та обіцяє повідомити користувачів про її усунення. Офіційний акаунт біржі у Твіттері мав 230 000 підписників.

Досі дані про втрати коштів серед клієнтів CoinDCX не надходили.

Офіційні акаунти публічних компаній дедалі частіше стають об’єктами хакерських атак, оскільки вони не тільки викликають довіру, а й забезпечують легкий доступ до широкої аудиторії. У вересні хакери отримали несанкціонований доступ до облікового запису в Твіттері дочірньої компанії однієї з аудиторських фірм “Великої четвірки”, PwC Венесуела. Акаунт був заповнений фішинговими посиланнями і рекламою про підроблену роздачу токенів XRP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *