Каліфорнієць подав колективний позов проти Solana та її партнерів


07.07.2022
Каліфорнієць подав колективний позов проти Solana та її партнерів

Інвестор із США звинуватив головні компанії екосистеми Solana у незаконному отриманні прибутку від продажу нативного токена SOL.

Марк Янг подав до суду Каліфорнії позов, де стверджує, що SOL є цінним папером. За словами Янга, який інвестував у SOL у серпні 2021 року, криптовалюта відповідає трьом принципам тесту Хоуї (тест Верховного суду США для визначення: чи є актив цінним папером).

Стурбований інвестор вважає, що якщо покупці цінного паперу SOL вклали гроші та фінансово підтримали Solana, то вони мають право на прибуток від проекту, який просувають такі промоутери як Solana Labs та Solana Foundation. За словами позивача, токен SOL здатний конкурувати з біткоінами та ефіром, а також не може не бути цінним папером.

У позові Янг наголосив на фактах продажу SOL перед публічним продажем криптовалют. Він заявив, що компанія продала «майбутні права» приблизно на 80 млн. SOL компанії Multicoin Capital та іншим великим юрособам. У позові йдеться, що Solana Labs подала форму D до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Після розгляду заяви регулятором продаж SOL було звільнено від реєстрації SEC.

Янг закликає суд притягнути до відповідальності за недотримання закону про цінні папери США компанії Solana Labs, Solana Foundation, Multicoin Capital, а також Анатолія Яковенка із Solana, Кайла Самані із Multicoin. Multicoin як велика криптовалютна венчурна компанія вклала «мільйони доларів у SOL», незважаючи на технічні збої в блокчейні.

Не встигла Solana повідомити, що виправили помилку, яка вже кілька разів призводила до зупинки роботи блокчейну, як зіткнулася з позовом, підготовленим юридичною компанією Roche Freedman, фахівці якої нещодавно подали позов проти Binance.US за введення інвесторів в оману під час краху Terra.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *