Kaiko вдалося закрити раунд фінансування серії B на $53 млн


28.06.2022
Kaiko вдалося закрити раунд фінансування серії B на $53 млн

Постачальник даних про криптовалютний ринок Kaiko отримав нове фінансування у розмірі $53 млн, навіть незважаючи на те, що венчурні інвестори останнім часом стали менш щедрими та обережнішими.

Eight Roads очолила збір засобів серії B для Kaiko, йдеться у прес-релізі компанії. Повідомляється, що в раунді також брала участь Revaia разом з існуючими інвесторами Alven, Point9, Anthemis та Underscore.

Kaiko заявляє, що використовуватиме фінансування на міжнародну експансію. В даний час вона має офіси в Парижі, Лондоні, Нью-Йорку і Сінгапурі.

«Блокчейн-індустрія викликала величезний інституційний інтерес, і водночас потреба у високоякісних даних ніколи не була такою високою».

Компанія Kaiko заснована в 2014 році і пропонує інституційним інвесторам ринкові дані, портфельні рішення, рейтинги та індекси, послуги ціноутворення, дані та дослідження DeFi.

Приблизно рік тому компанія залучила $24 млн у рамках раунду серії A. Нещодавно вона придбала постачальника інструментів для ухвалення кількісних рішень Kesitys і купила індекс Napoleon у компанії CoinShares, яка керує криптоактивами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *