JPMorgan та індійські банки запустили блокчейн-платформу для міжбанківських доларових операцій


05.06.2023
У JPMorgan вважають, що більша частина криптовалют використовується для спекулятивних цілей

Фінансовий конгломерат JPMorgan спільно з шістьма індійськими банками запустив блокчейн-платформу, призначену для міжбанківських операцій з доларами. Про це пише Bloomberg.

У рамках пілотного проєкту, який триватиме кілька місяців, братимуть участь банки HDFC, ICICI, Axis, Yes і IndusInd, а також підрозділ JPMorgan у Міжнародному фінансовому технополісі Гуджарату (GIFT City).

Завдяки цій ініціативі Індія зможе зміцнити позиції GIFT City як альтернативи діловим центрам Дубая і Сінгапуру. У минулому Резервний банк Індії відкрив внутрішній ринок безпоставкових форвардних угод у доларах у рамках GIFT City.

Традиційні розрахунки нині можуть займати кілька годин і не проводяться у вихідні та святкові дні. Однак нова блокчейн-платформа в режимі реального часу дасть змогу здійснювати операції цілодобово і миттєво.

У травні аналітики JPMorgan висловили припущення, що ціна біткоїна може сягнути позначки в $45 000 у разі зростання цін на золото. Ці два активи вважаються альтернативними фінансовими інструментами і, на їхню думку, мають тенденцію рухатися паралельно один одному.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *