JPMorgan оголосив про відкриття інноваційної лабораторії в Афінах для розробки можливостей в сфері блокчейну


23.02.2023
JPMorgan: криптовалюта як клас активів фактично не існує для більшості великих інституціоналів

JPMorgan відкрив інноваційну лабораторію в Афінах, яка зосередиться на створенні можливостей у сферах блокчейну, штучного інтелекту та криптографії для платіжних компаній по всьому світу. Про це повідомляє Efinancial Careers.

У лабораторії будуть відкриті чотири інженерні вакансії різного рівня, від асистента до виконавчого директора, які будуть зосереджені на технологіях розподілених реєстрів, штучному інтелекті та криптографії.

Одна з інженерних ролей буде зосереджена на створенні мобільних додатків і прототипів гаманців, які використовують блокчейн для цифрової ідентифікації. За словами Трайона Лоббама, керівника DeFi-платформи Onyx від JPMorgan, “цифрова ідентичність є ключем до розблокування масштабу для web3 і може уможливити абсолютно нові взаємодії та послуги як для web2, так і для web3”.

У вересні холдинг JPMorgan найняв колишнього інвестиційного директора Microsoft Тахріма Кемптона для розвитку блокчейн-технологій. У жовтні JPMorgan і Visa почали спільну роботу з оптимізації транскордонних платежів за допомогою своїх приватних блокчейнів – Liink і B2B Connect.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *