Іран реалізував імпорт товарів на $10 млн у криптовалютах


10.08.2022
iran

Влада Ірану реалізовала перше імпортне замовлення з використанням цифрових активів. Ініціатива включала товари на суму  $10 млн та відбулася на початку цього тижня.

Міністерство промисловості, гірничодобувної промисловості та торгівлі Ірану затвердило перше офіційне замовлення на імпорт товарів у країну, де транзакції використовувалися криптовалютами.

“Цього тижня було успішно завершено першу офіційну реєстрацію замовлення на імпорт на суму 10 мільйонів доларів з використанням криптовалюти”. – заявив заступник міністра Аліреза Пейманпак.

Політик також запевнив, що цифрові активи та смарт-контракти широко використовуватимуться у зовнішній торгівлі найближчими місяцями.

Торік Центральний банк Ірану (CBI) дозволив банкам, обмінним пунктам та ліцензованим майнерам оплачувати імпорт у криптовалютах.

Незважаючи на це, в недавньому минулому іранська влада не була такою доброю до галузі і, зокрема, до ніші майнінгу.

Навесні 2021 року уряд заборонив усі операції з видобутку біткоїнів на чотири місяці, щоб зберегти стабільність своєї електромережі у розпал літнього сезону.

Через місяць правоохоронці здійснили рейд на покинутий завод у Тегерані і конфіскували 7000 машин для майнінгу BTC.

У грудні минулого року уряд Ірану знову припинив операції з видобутку криптовалюти, пославшись на відключення електроенергії взимку.

Раніше цього року влада попередила, що може посилити санкції проти нелегальних майнерів BTC. Зокрема, оператори, які використовують енергію, призначену для обслуговування підприємств та домашніх господарств, можуть потрапити до в’язниці.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *