Infrawatch PH звинуватила Binance в незаконній діяльності на теріторії Філіппін


26.07.2022
Infrawatch PH звинуватила Binance в незаконній діяльності на теріторії Філіппін

Філіппінський аналітичний центр Infrawatch PH продовжує спроби заборонити Binance у країні, вимагаючи від регулюючих органів провести розслідування діяльності криптовалютної біржі у зв’язку з передбачуваними незаконними операціями.

У понеділок Infrawatch PH подав 12-сторінкову скаргу, яка закликає філіппінську Комісію з цінних паперів та бірж (SEC) припинити діяльність Binance на Філіппінах.

За даними аналітичного центру, Binance працює на Філіппінах вже кілька років без дозволу відповідних органів.

Террі Рідон, організатор Infrawatch PH, стверджує, що Binance не має офісу в Манілі, і вона користується послугами “сторонніх компаній, які наймають філіппінців для надання технічної та клієнтської підтримки”. Він також послався на колишнього міністра фінансів Карлоса Домінгеса, який минулого місяця публічно заявив, що Binance не має жодних записів ні в SEC, ні в Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP).

“SEC добре зарекомендувала себе перед суспільством, заборонивши недобросовісні сервіси онлайн-кредитування. Аналогічним чином вона має надійти і щодо незареєстрованих та нерегульованих криптовалютних бірж у країні”, – сказав Рідон.

Він додав, що Binance пропонує безліч видів криптопродуктів, включаючи спот-торгівлю, маржинальну торгівлю, ф’ючерсні контракти, опціони, криптокредити та торгівлю за принципом “рівний-рівному” (P2P), незважаючи на те, що не зареєстрована в SEC, додавши:

“Ми вважаємо, що ці продукти мають характер цінних паперів, які, згідно з правилами SEC, не можуть бути продані або запропоновані для поширення на Філіппінах без реєстраційної заяви, належним чином поданої в SEC та схваленої нею”.

Новина з’явилася невдовзі після того, як на початку липня Департамент торгівлі та промисловості Філіппін (DTI) відхилив пропозицію про заборону Binance, пославшись на відсутність ясності у нормативно-правовому регулюванні з боку BSP. DTI був першим пунктом призначення для скарг на Binance з боку Infrawatch PH, і аналітичний центр попросив цей орган перевірити біржу щодо незаконних рекламних акцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *