Індустрія GameFi з початку серпня залучила $750 млн – дослідження


12.09.2022

Обсяг інвестицій в ігри на основі технології блокчейн (GameFi) у серпні збільшився на 135% порівняно з липнем і становив $750 млн, згідно з даними дослідницької компанії DappRadar.

Game Finance, або GameFi – це узагальнююче поняття для блокчейн-проектів, які дають змогу монетизувати ігровий процес. Тобто користувач може отримувати монети за свій розвиток всередині будь-якої гри. Проекти GameFi працюють у розподіленому реєстрі блокчейна, а це означає, що всі об’єкти користувача всередині гри стають його власністю.

У звіті аналітиків повідомляється, що середньодобова кількість унікальних активних гаманців (UAW) одного з провідних протоколів Wax зменшилася на 8% порівняно з попереднім місяцем. При цьому основна ігрова активність – близько 40% – як і раніше припадає на цей блокчейн. Другий за величиною ігровий блокчейн Hive, на якому розгорнуто гру Splinterlands, фіксує в середньому до 169 043 UAW на день, що на 12% перевищує показник попереднього місяця.

Одна з найбільших інвестицій у GameFi – $200 млн – надійшла від засновника Machine Zone Габріеля Лейдона (Gabriel Leydon). Його студія мобільних ігор стоїть за розробкою Game of War і Mobile Strike. Австралійська платформа Immutable у червні зібрала $500 млн для підтримки розробників, які створюють ігри на основі блокчейна. Обсяг продажів NFT компанією Axie Infinity перевищив $4 млрд, а фірма Xterio зібрала $40 млн для інвестицій у мобільні ігри Web3.

Сінгапурська інвестиційна компанія Temasek очолила раунд фінансування Animoca Brands на суму $110 млн. Фірма має намір розширити свою присутність у секторі ігор на основі блокчейна.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *