Індійський регулятор запідозрив криптобіржу WazirX у відмиванні $350 млн


04.08.2022
Влада Індії заморозила активи криптобіржі WazirX
Місцева економічна розвідка зафіксувала, що компанія дозволила іноземним користувачам конвертацію криптовалюту на своїй платформі.

В Індії почалося розслідування щодо криптовалютної біржі WazirX, що належить Binance, Торгову платформу запідозрили у відмиванні $350 млн. Розслідування займається економічна розвідка. Про це повідомляє видання The Economic Times, посилаючись на міністра фінансів Індії Панкаджа Чаудхарі.

Розвідка підозрює, що з допомогою біржі відмиваються кошти через невстановлені гаманці. За словами Чаудхарі, було зафіксовано, що система зберігання криптовалют на платформі WazirX пов’язана з гаманцями Binance. Фактично між двома біржами не було жодної транзакції, яка проходила б через блокчейн.

За словами міністра фінансів, встановлено, що WazirX дозволила іноземним користувачам конвертувати одну криптовалюту в іншу на своїй платформі, а також за допомогою переказів зі сторонніх бірж, таких як FTX, Binance та інші.

У червні 2021 року влада Індії вже висувала звинувачення у відмиванні грошей щодо біржі. У січні влада звинуватила WazirX в ухиленні від сплати податку на товари та послуги. На той момент загальна сума, включаючи штрафи, перевищувала $6 млн. При цьому представники біржі спростували звинувачення, вважаючи їх необґрунтованими, та запевнили у своєчасній сплаті всіх необхідних податків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *