Індія розширює національну цифрову платіжну мережу до Сінгапуру


21.02.2023
blockchain_ОАЕ_india

Національна платіжна мережа Індії, звана уніфікованим платіжним інтерфейсом (UPI), розширює свої послуги за межі Індії до Сінгапуру. З’єднання між Сінгапуром та Індією буде встановлено через їхні відповідні системи швидких платежів, а саме PayNow та UPI.

“UPI стає глобальним! Цифрова платіжна система Індії неухильно стає привабливою в глобальному масштабі та приймається іншими країнами”, – повідомляє MyGovIndia.

Інтеграція UPI-PayNow дасть змогу користувачам двох країн швидко відправляти гроші через кордон. Можна відправляти або отримувати гроші з Індії, використовуючи тільки ідентифікатор UPI, номер мобільного телефону або віртуальну платіжну адресу для грошей, що зберігаються на банківських рахунках або електронних гаманцях (VPA). Система миттєвих платежів у режимі реального часу UPI допомагає миттєво переказувати готівку через мобільний інтерфейс між двома банківськими рахунками.

Спочатку вихідні грошові перекази здійснюватимуть Державний банк Індії, Індійський закордонний банк, Індійський банк та ICICI Bank, а вхідні грошові перекази здійснюватимуть Axis Bank і DBS India. DBS-Singapore і Liquid Group надаватимуть послугу користувачам у Сінгапурі (небанківська фінансова установа).

ICICI Bank, банк приватного сектора в Індії, також є частиною програми цифрової валюти центрального банку країни. Індія запустила пілотний проєкт CBDC у два етапи: один у листопаді для оптового ринку, а інший у грудні для роздрібних користувачів. З моменту початку випробування 1 грудня 2022 року в рамках пілотного проєкту цифрової рупії було зареєстровано 770 000 транзакцій за участю восьми банків. П’ять міст уже беруть участь в експерименті, і, можливо, найближчим часом до випробувань приєднаються ще дев’ять міст.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *