Ілон Маск попередив користувачів Twitter, що в найближчі місяці на платформі відбудеться багато змін


10.11.2022
Рада директорів Twitter рекомендує акціонерам проголосувати за угоду з Ілоном Маском за $44 млрд

CEO Tesla Ілон Маск, який також є директором Twitter, вже встиг внести низку змін до соцмережі після того, як очолив компанію 27 жовтня. Сьогодні від пообіцяв продовжити змінювати платформу протягом найближчого часу, заявивши: “Майте на увазі, що Twitter буде робити багато дурниць”.

“Майте на увазі, що в найближчі місяці Twitter буде робити багато дурниць. Ми збережемо те над чим працюємо і змінимо те, що не працює”, – написав бізнесмен у Твіттері.

Відтоді, як Маск очолив Twitter, він вже встиг запровадити модель щомісячної підписки вартістю $8, запущену 9 листопада. Нововедення дозволяє користувачам отримати синю перевірену галочку, що надає їм вищий пріоритет у твітах і відповідях, ніж неперевіреним користувачам. Крім цього, користувачі з підпискою зможуть використовувати платформу без реклами.

Також після завершення угоди з придбання Twitter Ілон Маск здійснив інші зміни в компанії, а саме – звільнив топ-менеджмент, відправив у відставку раду директорів, зробив компанію приватною і, як повідомляється, звільнив до 50% працівників компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *