Ігровий стартап Admix досяг оцінки в $300 млн після злиття з розробником матавсесвітів LandVault


20.06.2022
Ігровий стартап Admix досяг оцінки в $300 млн після злиття з розробником матавсесвітів LandVault

Admix, ігрова компанія, що спеціалізується на нативній, внутрішньоігровій рекламі товарів, досягла оцінки $300 млн після злиття з LandVault, найбільшою компанією з розробки метавсесвіту, про що компанії оголосили в Twitter.

Джерело: venturebeat.com

Нова об’єднана компанія, яка називатиметься LandVault, тепер налічує понад 160 співробітників, включаючи 100 розробників та дизайнерів для метавсесвіту. До ресурсів нової компанії додається капітал зростання у розмірі $25 млн, залучений Admix у рамках раунду фінансування серії B у жовтні минулого року, а також реєстр великих брендів, які прагнуть вийти на ринок метаверсії.

“Злиття з Admix дає LandVault широкі можливості для лідерства у метавсесвіті”, – заявив у прес-релізі засновник LandVault Райан Інман.

З моменту заснування в 2018 році компанія Admix збільшила список своїх клієнтів до більш ніж 5 000 рекламодавців, включаючи Google, Amazon (AMZN), McDonald’s (MCD), Facebook, Uber та PayPal (PYPL), які зацікавлені у залученні аудиторії до віртуальних ігрових світів. і, все частіше, у метавсесвіті.

Багато компаній розглядають метавсесвіт як наступний рубіж цифрової медійної реклами і прагнуть встановити зв’язок та взаємодію з аудиторією там, незважаючи на наближення “криптовалютної зими”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *