Гонконг виділив $50 млн на прискорення розвитку місцевої Web3-екосистеми


20.03.2023
У Гонконзі хочуть легалізувати криптовалюти

Голова Бюро фінансових послуг і казначейства Гонконгу (FSTB) Крістофер Хуей повідомив, що влада регіону виділила 50 млн доларів на прискорення розвитку Web 3.0-екосистеми.

За словами чиновника, кошти будуть спрямовані, зокрема, на організацію великих міжнародних заходів у цій сфері, а також на проведення семінарів для молоді.

Крістофер вважає, що “Гонконг має всі шанси стати провідним Web 3.0-центром в Азії та за її межами, зазначивши, що уряд надає велике значення віртуальним активам і Web 3.0”.

Голова відомства розповів, що влада Гонконгу прагне надавати комплексну систему підтримки підприємствам. За словами політика, у Гонконзі налічується понад 800 фінтех-компаній, що пропонують різні види інноваційних послуг для населення і бізнес-сектору.

Глава бюро також підтвердив плани Гонконгу щодо створення режиму ліцензування для постачальників послуг віртуальних активів у червні 2023 року. Він припустив, що це також сприятиме притоку криптофірм у місто.

Крім того, він розповів, що Валютне управління Гонконгу (HKMA) працює над режимом регулювання стейблкоїнів з метою його впровадження у 2024 році.

Відомо, що влада Гонконгу співпрацює з материковим Китаєм у тестуванні транскордонних платежів у цифровій нацвалюті, працює з низкою центральних банків над проєктом цифрового валютного мосту, а також вивчає питання, пов’язані з можливою емісією цифрового гонконзького долара, розповів глава FSTB.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *