Голова SEC: немає жодних підстав для надання криптовалютам особливого статусу


23.08.2022
Голова SEC: немає жодних підстав для надання криптовалютам особливого статусу немає

Голова SEC Гері Генслер опублікував статтю у Wall Street Journal, в якій поділився думкою про те, як слід розглядати криптовалюти.

На думку Генслера, немає жодних підстав для надання цифровим активам будь-якого особливого статусу. Він вважає, що до них слід ставитися як до ринків капіталу.

“Немає причин ставитись до ринку криптовалют інакше, ніж до інших ринків капіталу, тільки тому, що він використовує іншу технологію. Нещодавні події на ринку показують, чому криптовалютні компанії повинні дотримуватися законів про цінні папери.

В останні місяці деякі платформи криптокредитування заморозили рахунки своїх інвесторів або збанкрутували. Коли справа доходить до банкрутства, цим інвесторам доводиться вставати в чергу до суду“. – заявив Генслер.

У криптосекторі з травня багато компаній подали заяви про банкрутство з ланцюговим ефектом через погіршення ринкових умов. У клієнтів цих компаній не було іншого вибору, як звернутися до суду з вимогою визнати їх збитки.

Говорячи про кредитні платформи в галузі, Генслер зазначив, що деякі компанії, які надають кредити в криптовалюті, не виконують встановлених регулятором вимог. При цьому він підкреслив, що клієнти, які постраждали від таких компаній, будуть захищені шляхом приведення діяльності фірм у відповідність до закону.

Крім того, Генслер сказав, що умови використання кредитів не змінювалися роками, і що він не бачить різниці в кредитах, що видаються у криптовалюті.

Після публікації статті Гері Генслера інвестор-мільярдер Марк Кюбан розкритикував голову SEC у Твіттері.

На думку Марка Кюбана, SEC має реальну проблему комунікації з криптокомпаніями, незважаючи на постійну заяву ругулятора про налагодження комунікації.

Загальне невдоволення представників криптобізнесу діями SEC полягає в тому, що хоч регулятор і стверджує, що криптовалюти знаходяться під її юрисдикцією, агенція досі не опублікувала чіткої директиви, а її відносини з компаніями залишаються на рівні санкцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *