Голова Coinbase презентував документальний фільм про криптовалюти і створення компанії


05.10.2022
film coin

CEO криптовалютної біржі Coinbase Брайан Армстронг представив трейлер документального фільму “Coin: A Founder’s Story” про створення компанії та криптовалюти.

Згідно з оголошенням, що фільм вийде 7 жовтня. Картина вже доступна для попереднього замовлення на платформах Apple, Amazon Prime і Vimeo. Вартість за попереднім замовленням становить $12,99. Режисером фільму виступив Грег Кос, десятиразовий лауреат премії Emmy.

Повідомляється, що робота над фільмом велася протягом останніх трьох років. За словами Армстронга, режисерові було надано “безпрецедентний” доступ всередину компанії. Це дало змогу відобразити у стрічці як злети, так і падіння команди Coinbase на шляху до її становлення першою публічною криптобіржею, акції якої торгуються на американській фондовій біржі Nasdaq.

Армстронг вирішив зняти свій фільм, оскільки хотів розповісти про процес створення технологічного стартапу і надихнути більшу кількість людей відкривати свої проекти. Він переконаний, що технології дадуть змогу розв’язати глобальні проблеми та поліпшити умови життя людей.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *