Голова Blocksteam: державні цифрові валюти набагато гірші, ніж банківські рахунки та готівка


25.07.2022
Blockstream adam back cbdc

Людям краще використовувати фіатні валюти або стейблкоїни, аніж тримати цифрові валюти центральних банків (CBDC). Таку думку висловив у Твіттері Адам Бек, генеральний директор компанії Blockstream, що спеціалізується на технології блокчейну.

На думку Адама, CBDC дозволяють владі конфіскувати та контролювати активи людей.

“Біткойн – це аполітичні, неемісійні гроші на пред’явника, і саме це відіграє важливу роль. Стабільні монети кращі, ніж державні цифрові валюти (CBDC). Насправді, CBDCs – це системи контролю, гірше, ніж банківські рахунки, безперечно гірше, ніж паперові гроші, гірше, ніж стабільні монети, і набагато гірше, ніж Біткоїн”.

Що стосується біткойна (BTC), Бек вважає, що ефект Лінді в кінцевому підсумку вплине на ринкову капіталізацію “короля криптовалют” і витіснить золото як один з основних активів для зберігання вартості.

“Біткойн з часом витісняє золото. У міру того, як ефект Лінді зміцнює довіру, зростає прийняття та поінформованість. Все більше фінансових установ пропонують Біткойн, і в міру того, як молоде покоління успадковує інвестиції та багатство, вони з більшою ймовірністю перерозподілять свої кошти на BTC, ніж золото”. – вважає Адам Бек.

Ефект Лінді – це теорія, яка передбачає, що чим довше існує технологія, тим довше вона існуватиме в майбутньому.

Минулого місяця Адам Бек зробив прогноз, що цього року біткоїн вразить трейдерів і підніметься до $100 000, оскільки, на його думку, Федеральна резервна система США, швидше за все, скасує свою жорстку монетарну політику до кінця 2022 року.

“У кожного є свої погляди на макроекономіку. Моє припущення: фондовий ринок + сезон виборів у США, моральний ризик зростає, кількісне пом’якшення знову посилюється, ставки знову падають, грошовий принтер працює у посиленому режимі. Таким чином навіс процентних ставок спадає, а BTC декорелює десь по дорозі, коли DeFi (децентралізовані фінанси) зіллються… Мій пермабулл для BTC/USD – це $100,000 цього року. викличе велике роз’єднання та позитивну динаміку ціни наступного року”. – написав голова Blockstream.

На момент написання біткоїн торгуєтсья на рівні $21 906. За останню добу ціна активу знизилась на 3,6%, згідно с данними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *