Голова Blocksteam: державні цифрові валюти набагато гірші, ніж банківські рахунки та готівка


10:13 AM, 25 Липня 2022
Blockstream adam back cbdc

Людям краще використовувати фіатні валюти або стейблкоїни, аніж тримати цифрові валюти центральних банків (CBDC). Таку думку висловив у Твіттері Адам Бек, генеральний директор компанії Blockstream, що спеціалізується на технології блокчейну.

На думку Адама, CBDC дозволяють владі конфіскувати та контролювати активи людей.

“Біткойн – це аполітичні, неемісійні гроші на пред’явника, і саме це відіграє важливу роль. Стабільні монети кращі, ніж державні цифрові валюти (CBDC). Насправді, CBDCs – це системи контролю, гірше, ніж банківські рахунки, безперечно гірше, ніж паперові гроші, гірше, ніж стабільні монети, і набагато гірше, ніж Біткоїн”.

Що стосується біткойна (BTC), Бек вважає, що ефект Лінді в кінцевому підсумку вплине на ринкову капіталізацію “короля криптовалют” і витіснить золото як один з основних активів для зберігання вартості.

“Біткойн з часом витісняє золото. У міру того, як ефект Лінді зміцнює довіру, зростає прийняття та поінформованість. Все більше фінансових установ пропонують Біткойн, і в міру того, як молоде покоління успадковує інвестиції та багатство, вони з більшою ймовірністю перерозподілять свої кошти на BTC, ніж золото”. – вважає Адам Бек.

Ефект Лінді – це теорія, яка передбачає, що чим довше існує технологія, тим довше вона існуватиме в майбутньому.

Минулого місяця Адам Бек зробив прогноз, що цього року біткоїн вразить трейдерів і підніметься до $100 000, оскільки, на його думку, Федеральна резервна система США, швидше за все, скасує свою жорстку монетарну політику до кінця 2022 року.

“У кожного є свої погляди на макроекономіку. Моє припущення: фондовий ринок + сезон виборів у США, моральний ризик зростає, кількісне пом’якшення знову посилюється, ставки знову падають, грошовий принтер працює у посиленому режимі. Таким чином навіс процентних ставок спадає, а BTC декорелює десь по дорозі, коли DeFi (децентралізовані фінанси) зіллються… Мій пермабулл для BTC/USD – це $100,000 цього року. викличе велике роз’єднання та позитивну динаміку ціни наступного року”. – написав голова Blockstream.

На момент написання біткоїн торгуєтсья на рівні $21 906. За останню добу ціна активу знизилась на 3,6%, згідно с данними Coinmarketcap.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!