Голова Binance заявив, що здивованний “фантастично низьким” рівнем інфляції в США


13.07.2022
Голова Binance вважає, що інфляція у США має становити 500%

Поки весь ринок панікує через дані про інфляцію в США, генеральний директор Binance Чанпенг Чжао (CZ) заявив, що вона все ще “фантастично” низька. Порівняно з минулим роком, у червні індекс споживчих цін зріс на 9,1%, це більше, ніж прогнозували аналітики.

Після того, як Бюро статистики праці США опублікувало дані щодо інфляції, протягом кількох хвилин біткоїн ненадовго впав нижче за $ 19 000. Nasdaq, Dow Jones і S&P 500 також знизилися на тлі високих показників інфляції.

Коментуючи дані щодо інфляції, Чжао написав, що 80% доларів США, які перебувають в обігу, було надруковано за останні 2 роки.

З цієї точки зору інфляція у 9,1% є «фантастично низькою», і він не розуміє, як Міністерство праці могло показати таку низьку цифру.

Чжао добавив, що американці мали побачити 500-відсоткову інфляцію, враховуючи, що 80% нових доларів США = 5-кратному збільшенню початкової пропозиції.

Голова Binance вважає, що інфляція у США має становити 500%
Чангпенг Чжао

На думку CZ, інфляція розраховується виключно з урахуванням збільшення грошової маси за певний період. Вимір інфляції також враховує швидкість, фактори попиту та пропозиції, а також те, де залишається грошова маса протягом цього періоду часу.

Багато відомих представників ринку криптовалют, у тому числі Майкл Сейлор, Кемерон і Тайлер Вінклвосс, відзначили, що саме висока інфляція сприяла прийняттю біткоїну та криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *