Голова Binance вважає, що європейська система MiCA може стати глобальним стандартом регулювання криптовалют


6:42 PM, 14 Вересня 2022
Голова Binance підтримав майнінг біткоїну за його ефективність

Генеральний директор криптовалютної біржі Binance Чанпенг Чжао заявив на Binance Blockchain Week у Парижі, що Закон про ринки криптоактивів (MiCA, Markets in Crypto-Assets) Євросоюзу може стати “глобальним нормативним стандартом, який буде копіювати весь світ”. Про це повідомив менеджер з розвитку компанії Unstoppable Finance Патрік Хансен у своєму Twitter.

У червні Хансен повідомляв, що Європарламент, Єврокомісія і Рада ЄС проведуть заключне обговорення законопроекту про ринки криптоактивів 30 червня. Пізніше стало відомо, що Євросоюз досяг угоди щодо великого крипторегулювання.

У липні Хансен розібрав доповідь Європейського центрального банку (ЄЦБ) щодо фінансових ризиків для регіону. Він виділив три сфери, що викликають занепокоєння регулятора: кліматичні ризики, які несе видобуток криптовалют, децентралізовані фінанси (DeFi) і стейблкоїни. Глава ЄЦБ Крістін Лагард зазначила, що для посилення регулювання біткоїна і DeFi необхідний другий нормативний документ за аналогією з MiCA.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!