Голова Binance пояснив, чому банки мають активніше взаємодіяти з індустрією цифрових активів


15.07.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Генеральний директор найбільшої у світі криптовалютної біржі Binance Чангпенг Чжао висловився за те, щоб банки відігравали значнішу роль у розвитку цифрових активів.

На думку Чжао, банки виконують дуже важливу функцію в екосистемі криптовалют, незважаючи на суперництво, яке триває між двома фінансовими секторами вже понад десяти років.

“Банки і криптовалюти конкурують з тих пір, як Сатоші Накамото опублікував White paper біткоїну в 2008 році. Реальність така, що банки відіграють важливу роль у криптоекосистемі. Вони потрібні нам, щоб продовжувати стимулювати розповсюдження криптовалют, тому ми підтримуємо їхню зростаючу участь у розвитку нашого ринку”.

Чжао також зазначив, що рішення Базельського комітету з банківського нагляду (BCBS) з’ясувати ставлення банків до криптоактивів є позитивним для індустрії цифрових активів. Основною функцією BCBS є встановлення стандартів регулювання банків по всьому світу.

“Базельський комітет з банківського нагляду випустив публічну консультацію щодо пруденційного регулювання ризиків, пов’язаних з криптоактивами, з докладними рекомендаціями, що дозволяють банкам тримати обмежений запас криптовалют на своїх балансах. Виходячи з вимог, швидше за все, лише невелика кількість криптоактивів буде відповідати вимогам. Узаконення володіння банками криптоактивами – це крок у правильному напрямку. Це прогрес”.

Щодо регулювання криптовалют, мільярдер вважає, що “розумна та послідовна нормативна база” може стимулювати зростання галузі.

“У Binance ми вітаємо регулювання, яке є послідовним у всьому світі. Крім того, наша політика роботи забезпечує інновації, захищає користувачів та дає їм можливість вибору. Як індустрія, ми можемо зміцнити довіру за допомогою розумних та послідовних нормативних рамок, що сприятиме довгостроковому зростанню сфери криптовалют”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *