​Голова Axie Infinity вивів токени AXS на $3 млн до розкриття інформації про злом сайдчейна Ronin


29.07.2022
​Глава Axie Infinity вивела токени AXS на 3 мільйони доларів до оприлюднення інформації про взлом сайдчейна Ronin

Генеральний директор компанії Sky Mavis, розробника гри Axie Infinity, Трунг Нгуєн визнав, що перевів токени управління AXS на 3 млн доларів із сайдчейну Ronin перед тим, як було опубліковано офіційну інформацію про злом.

Згідно з розслідуванням Bloomberg, Нгуєн відправив активи на криптобіржу Binance всього за три години до того, як компанія повідомила про атаку, в результаті якої хакери вивели 625 млн доларів у криптовалюті. Злом змусив розробників призупинити систему виведення токенів із гри, фактично заморозивши кошти користувачів. У компанії запевнили, що переказ коштів головою компанії було здійснено з метою убезпечити проект.

Представник Sky Mavis Кейлі Мур підтвердила інформацію після того, як Bloomberg поділився з платформою своїм аналізом блокчейна.

«У компанії розуміють, що наша позиція в цій ситуації буде кращою, якщо у нас залишаться токени AXS на Binance». – заявила Кейлі Мур.

Мур додала, що кошти було переведено з особистого гаманця Нгуєна, щоб шорт-трейдери AXS «не могли випереджати новини», і зазначила, що звинувачення в інших мотивах щодо характеру перекладу будуть «необґрунтованими».

Після публікації Bloomberg глава Sky Mavis опублікував серію твітів, що підтверджують слова Мур:

«Робота всього мого життя – це Axie Infinity та спільнота, яку ми створили разом. Я беру на себе відповідальність за пролом у системі безпеки і використовую цю ситуацію як важливий урок».

Злам мережі Ronin стався 23 березня, але його не могли виявити протягом кількох днів. Зрештою компанія повідомила про атаку лише 29 березня. Зловмисники вкрали 173 600 обернених Ethereum (wETH) та 25,5 млн стейблкоінів USDC. 28 червня розробники перезапустили Ronin.

У ході розслідування злому Мінфін США та ФБР пов’язали атаку на сайдчейн із хакерським угрупованням Lazarus. Влада внесла до списку санкцій гаманець, на якому знаходилася частина вкрадених коштів.

Пізніше з’ясувалося, що злом було здійснено за допомогою фейкової пропозиції щодо роботи зі шкідливим файлом, спрямованої одному зі співробітників Sky Mavis.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою


No related posts found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *