Генеральний директор Binance Чанпен Чжао розповів, що близько 50 з 7 000 користувачів Linkedin, які стверджують, що вони є співробітниками біржі, дійсно ними є.
За словами Чанпенг Чжао, в соціальній мережі Linkedin «відсутня толкова система аутентифікації».
«Мені хотілося б, щоб у LinkedIn була функція, що дозволяє компанії перевіряти людей. Але її, на жаль, немає. Тому, коли чуєте: “Гей, я відповідаю за лістинг” – знайте, що це шахраї, і будьте обережні”, – попередив Чжао.
Як правило, шахраї старанно складають фейкові профілі, намагаючись показати свій багаторічний досвід роботи в криптогалузі, а також відправляють численні зв’язки, щоб створити образ легітимного співробітника. Після цього вони починають шукати жертв серед керівників криптовалютних фірм, зацікавлених у лістингу свого токена.
Після того, як жертву знайдено, шахрай надсилає електронною поштою або в Telegram документ, що містить подробиці процесу лістингу, а також необхідну початкову заставу за свої послуги. Однак, як тільки жертва переказує запитані активи на депозитну адресу, шахрай розриває всі контакти та зникає.
Біржі, як правило, не вимагають жодних грошей чи лістингових зборів. Натомість спеціальна група перевіряє потенційний токен щодо безпеки, відповідності, правової бази, а також загальної корисності проекту, а потім призначає зустріч з емітентом активу для обговорення подальших кроків.
Раніше біржа Coinbase повідомила, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) через суд зажадала інформацію про розміщення криптоактивів та власних доходних продуктів компанії.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!