Google Cloud та блокчейн-платформа Solana оголосили про партнерство


06.11.2022
Google Cloud

Google Cloud оголосив про партнерство з блокчейн-платформою першого рівня Solana (SOL). Компанія повідомила, що зараз запускає “валідатор, що виробляє блоки” на Solana для участі в мережі та перевірки її достовірності.

Виступаючи на конференції Solana “Breakdown”, менеджер по продуктам Google Web3 Налін Міттал сказав наступне про нову підтримку механізму вузлів блокчейну:

“Ми хочемо зробити можливим економічно ефективний запуск вузла Solana одним клацанням миші”.

В рамках партнерства Google Cloud також допоможе проіндексувати дані Solana і додати їх до свого сховища даних BigQuery. Цей крок полегшить розробникам доступ до старих даних. Міттал повідомив, що ця функція буде запущена в першому кварталі 2023 року.

Google Cloud також зробить свою кредитну програму доступною для “обраних стартапів в екосистемі Solana”, надаючи заявникам до $100 000 у вигляді хмарних кредитів.

Крім того, в серії твітів Google Cloud нагадав, що незабаром почне приймати криптовалютні платежі через Coinbase Commerce.

В анонсі компанія написала наступне про те, що саме означає співпраця з Coinbase:

“Сьогодні Google Cloud і Coinbase оголосили про нове, довгострокове стратегічне партнерство для кращого обслуговування зростаючої екосистеми web3 та її розробників. Співпраця передбачає, що Coinbase обирає Google Cloud в якості стратегічного хмарного провайдера для створення передових сервісів обміну та передачі даних”.

В рамках цієї співпраці компанія також дозволить обраним користувачам придбати хмарне сховище на платформі за допомогою криптовалют.

Нещодавно Google Cloud запустив “механізм вузлів блокчейну” з підтримкою Ethereum (ETH). Завдяки цьому Google Cloud пропонує повністю керовану послугу хостингу вузлів для web3-розробників.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *