FTX Group розіслала листи одержувачам політичних пожертв з вимогою повернути кошти


06.02.2023
Колишній глава FTX подав нове клопотання про звільнення під заставу

Компанія FTX Group розіслала конфіденційні листи одержувачам політичних пожертвувань, зроблених її колишнім керівником Семом Бенкманом-Фрідом.

Очікується, що одержувачі, включаючи політиків і комітети політичних дій, повернуть кошти до 28 лютого. Якщо платежі не повертають добровільно, FTX може подати позов до суду з питань банкрутства, щоб стягнути платежі, включаючи відсотки.

За оцінками, Бенкман-Фрід пожертвував загалом близько $93 млн, що робить його другим за величиною донором демократів США у період між 2020 і 2022 роками із загальною сумою внесків у $37 млн. За той же період, Райан Саламе, топ-менеджер FTX, пожертвував $19 млн на користь республіканських кандидатів. Також відомо, що Бенкман-Фрід витратив $40 млн на підтримку кандидатів у Сенат США, причому більша частина цих грошей пішла до суперкомітету виборців під назвою “Захистимо наше майбутнє”.

У грудні три демократичні політичні групи повернули гроші, отримані від Фріда: Національний комітет Демократичної партії, Комітет виборчої кампанії Демократичної партії в Сенаті та Комітет виборчої кампанії Демократичної партії в Конгресі. Загалом партії повернули понад $1,2 млн. Крім того, кошти повернули і дрібніші отримувачі пожертв Бенкмана-Фріда, зокрема Грег Казар, який віддасть свою пожертву у розмірі $6800 групі по боротьбі з корпоративними монополіями, і Тоні Гонзалес, який поверне свою пожертву у розмірі $2,900.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *